Promocje

Blacha kompaktowa GAMMA połysk
GAMMA 2.0 to dachówki kompaktowe, których kształt wzorowany jest na klasycznych dachówkach ceramicznych. Forma dwumodułowych arkuszy usprawnia załadunek, transport i rozładunek, a przede wszystkim ułatwia i przyspiesza montaż. Cięcie 3D zgodne z kształtem fali, które ukrywa łączenia poziome arkuszy, znacznie poprawiając estetykę wykończenia dachu.
od 29 netto za 1 m2
Blacha modułowa ZET z 30-letnią gwarancją
Nowoczesna linia, świetne parametry jakościowe oraz łatwość montażu – oto flagowy produkt modułowy firmy BLACHPROFIL 2 - 8 dostępnych kolorów na stanie magazynowym
od 34,50 zł netto za 1 m2
BRAAS betonowy Celtycka Lumino
Najlepsza dachówka betonowa dostępna na polskim rynku pokryć dachowych. Tradycyjna linia, świetna mrozoodporność i gładka powłoka sprawiają, że jest to najczęściej kupowana dachówka betonowa w Polsce. Dostępna w dwóch kolorach na stanie magazynowym.
od 19,50 zł netto za 1 m2
BRAAS Rubin 9V czarny błyszczący
Jedna z najpopularniejszych dachówek ceramicznych w Polsce. Świetnej jakości glina, niski współczynnik nasiąkliwości, wysokie i szczelne zamki sprawiają że każdy klient będzie zadowolony. Wysoka jakość za przystępną cenę.
  37 zł netto za 1 m2
Dachówka Tondach Holenderka Graffen
Wysokiej klasy dachówka ceramiczna w tradycyjnym falistym kształcie. Dobrej jakości glina, szczelne zamki oraz wyjątkowy kolor – grafitowa angoba. Najbardziej atrakcyjna cena za dachówkę ceramiczną na rynku.
  33 zł netto za 1 m2
Okna drewniane ROTO WDF R 79 H
Okno drewniane, wysokoosiowe, z kołnierzem izolacyjnym WD, przeznaczone do domów pasywnych.
  918 zł netto za sztukę
PAPA wierzchniego krycia NEXLER PJ 53 5,2 mm
Papa wierzchniego krycia grubość 5,2 mm modyfikowana SBS z elastycznością do -20 stopni. Może być stosowana zarówno przy nowych dachach jak i renowacjach starych – jako pokrycie jedno warstwowe. Świetna jakość za przystępną cenę.
  12,80 zł netto za 1 m2
TILCOR Shake Charcoal
Produkowane w Nowej Zelandii dachówki metalowe z posypką z naturalnego kruszywa skalnego to doskonałe pokrycie dachów domów drewnianych. Najpopularniejszy profil w kolorze czarnym dostępny na stanach magazynowych.
od 55,50 netto za 1 m2